صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو / ارائه کننده رنگ مو ایرانی

ارائه کننده رنگ مو ایرانی

رنگ مو ایرانی متناسب با اقلیم و آب و هوای ایران و با ساختاری طبیعی تولید می شود . متاسفانه یا خوشبختانه امروزه استفاده از رنگ موهای متنوع شیمیای در بین آقایان و حتی جوانان و نوجوانان نیز شایع شده که البته می تواند صدمات زیادی را هم به دنبال داشته باشد ولی می توان با استفاده از یک رنگ مو ایرانی این آسیب ها را که در اثر استفاده مکرر از مواد شیمیایی به موها وارد می شود را به حداقل رسانید .

ارائه کننده رنگ مو ایرانی

مشخصات رنگ مو ایرانی

مشخصات رنگ مو ایرانی مهم ترین مشخصات رنگ مو ایرانی این است که مطابق با نیاز و سلیقه ما ایرانی ها تولید می شوند . میزان رنگدانه قرمز در بسیاری از آن ها کم است . البته نمی توان در مورد میزان آمونیاک هم همین مسئله را گفت . چرا که در ساخت خیلی از آن ها هنوز هم از آمونیاک استفاده می شود . نکته مهم بعدی در خصوص قیمت آنهاست که کاملا مناسب و منطقی است . هم چنین حجم رنگ موهای ایرانی نسبت به رنگ های خارجی بیشتر بوده که کاملا مقرن به صرفه است .

تقریبا همه ما بعد از چند بار خرید رنگ مو می توانیم به سادگی رنگ موی با کیفیت را تشخیص دهیم . البته بعد از خرید رنگ مو و مصرف آن با مشاهده نرمی مو ، کیفیت درخشندگی و شفافیت مو ، قابلیت پوشانندگی مو ، ایجاد رنگ طبیعی و پس از مدتی هم با دیدن پایداری رنگ مو و عدم تغییر رنگ آن به با کیفیت بودن آن پی می بریم . اما برای اینکه پیش از خرید رنگ مو بتوانید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید ، باید در مورد ویژگی ها و کیفیت برند سازنده تحقیق کنید .

مراکز خرید رنگ مو ایرانی

مراکز خرید رنگ مو ایرانی خرید رنگ مو ایرانی را می توان از طریق نمایندگی فعال و مجاز و هم چنین از طریق فروشگاهها و سایت های آنلاین تهیه کرد .

نکات مهم مربوط به خرید رنگ مو ایرانی

۱٫رنگ مویی را بخرید که به آن حساسیت نداشته باشید . برای آگاهی از اینکه حساسیت دارید یا خیر ، باید آن را پشت گوش یا قسمت داخلی بازوی خود امتحان کنید .اگر پوست شما واکنش نداد ، می توانید از آن استفاده کنید .

۲٫ رنگ مو را بر اساس اطلاعات کاتالوگ انتخاب کنید هیچگاه رنگ مو را بر اساس رنگ نمونه ای که در کاتالوگ وجود دارد انتخاب نکنید .

۳٫به تن رنگ موی خود توجه کنید رنگ موهای طبیعی با تن گرم مانند قهوه ای تیره بهتر است از رنگ های قهوه ای گرم ، کرمی ،طلایی ، و هم چنین رنگ هایی با تناژ قرمز استفاده کنند . اما کسانی که رنگ

موهای طبیعی با تن سرد دارند می توانند از رنگ هایی استفاده کنند که تناژ آبی ،خاکستری ، یا پلاتینی دارد .

۴٫از رنگ موهای ویتامینه استفاده کنید رنگ مو به خودی خود باعث خشک و زبر شدن مو می شود . بنابراین بهتر است رنگ موهایی را انتخاب کنید که حاوی ویتامین و انواع روغن های مناسب مو هستند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده رنگ مو نیو پرستیژ صادراتی

رنگ مو یکی از محصولات پرفروش آرایشی بهداشتی بوده که روزانه مقادیر زیادی از آن در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ مو نیو پرستیژ یک محصول ایرانی بو

پاسخی بگذارید