صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / کراتین مو / تولیدی بزرگ کراتین مو عمده

تولیدی بزرگ کراتین مو عمده

جهت خرید انواع و اقسام کراتین مو عمده می توانید به سایت آنلاین ما در اینترنت رجوع کنید و علاوه بر بازدید از این سایت، نسبت به مقایسه انواع محصولات عرضه شده در سایت از نظر کیفیت و قیمت با اجناس سایت های دیگر، اقدام به ثبت سفارش و خرید انواع کراتین مو نمایید و در اسرع وقت کالای مورد نظر با کیفیت خود را تحویل بگیرید. در کشور ما در برخی شهرها اقدام به تولید پودر موبر اصل می کنند.

تولیدی بزرگ کراتین مو عمده

اطلاعاتی درباره کراتین مو عمده

اطلاعاتی درباره کراتین مو عمده

 در طب سنتی بر روی مواد کراتین برزیلی تاکید بسیار زیادی برای مصرف دائمی آن شده است که وظیفه زیادی در جلوگیری از  بیماری‌ های مختلف مثل انواع مختلف سرطان ها دارد تاکید فراوانی شده است. از لحاظ علمی افرادی که از مواد کراتین اصیل استفاده می کنند در واقع هرگز دچار رماتیسم نمی شوند. 

همچنین بر پیه کلیه ها اضافه می گردد و بدن را چاق و فربه می کند. هنگامی که از واجبی زیر بغل استفاده می شود، نور چشم زیاد می گردد کتف ها قوی می شود و همچنین خانم ها دچار سرطان سینه نمی گردند. زیرا مواد سودا زا از آن ناحیه تخلیه می گردد. زیرا سرطان از تجمع مواد سودا زا در یک منطقه ایجاد می گردد. وقتی سودا تخلیه شود سرطان هم به وجود نمی آید.

همچنین زمانی که نوره در ناحیه زیر شکم قرار داده می شود، علاوه بر رفع کردن موی زائد، بیماری کلیه و مثانه هم برطرف می کند و خوب است که زمانی که از حمام بیرون می آیید، حتما مقداری روغن بنفشه بر موضع مورد نظر بمالید که سبب جوش و خارج نگردد. همچنین کسانی که تند خوی و بد اخلاق هستند بهتر است کف پایشان را در حمام نوره بمالند و بعد از پنج دقیقه آن را بشویند. اصولاً سه ماده مهم در نوره وجود دارد که عبارتند از فسفر، گوگرد و آرسنیک.

زمان تاثیر گذاری موبری نوره اصل سه تا پنج دقیقه می باشد. پودر موبر را زمان مخلوط کردن با آب به رنگ سبز تیره تغییر رنگ پیدا می دهد. بوی تقریبا تندی که البته اذیت کننده هم نیست ایجاد می شود ولی این مورد از نشانه خاصیت درمانی آن می باشد. همه این موارد جزو مشخصات واجبی اصل می باشد.

 

مراکز فروش کراتین مو عمده وارداتی

مراکز فروش کراتین مو عمده وارداتی جهت فروش کراتین و همچنین آشنایی با کراتین وارداتی می توانید به سایت های موجود در اینترنت مراجعه نمایید همچنین می توانید برای خرید به سایت فروش آنلاین ماه مراجعه کنید. بنابراین می توانید با مقایسه انواع و اقسام محصولات موجود در سایت، از نظر کیفیت و قیمت به نتیجه‌ مطلوب رسیده و سپس اقدام به خرید کرده و از خرید خود راضی باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

پاسخی بگذارید