صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / اکسیدان / خرید مستقیم اکسیدان بیجورکا ۱۵۰ میلی لیتر

خرید مستقیم اکسیدان بیجورکا ۱۵۰ میلی لیتر

داشتن موهایی خوش‌رنگ و زیبا برای همه بسیار مهم است و همین باعث شده انتخاب رنگ مناسب برای مو اهمیت زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که هنگام رنگ کردن موها باید انجام دهید انتخاب اکسیدان مناسب است. اکسیدان بیجورکا ۱۵۰ میلی لیتر ، نوعی فعال‌کننده‌ی رنگ موست که به شکل‌های مختلف مانند کرم اکسیدان و مایع اکسیدان با درصدهای مختلف در بازار موجود است و در نتیجه‌ی نهایی‌ای که از رنگ کردن موهایتان می‌گیرید بسیار مؤثر است.

خرید مستقیم اکسیدان بیجورکا 150 میلی لیتر

خصوصیات انواع اکسیدان بیجورکا ۱۵۰ میلی لیتر

خصوصیات انواع اکسیدان بیجورکا 150 میلی لیتر درصد اکسیدان رنگ مو عاملی بسیار مهم در رنگ مو است. اکسیدان رنگ مو فعال کننده و تسریع کننده در عملیات رنگ آمیزی مو است. اگر اکسیدان با رنگ مو یا مواد دکلره ترکیب شود سرعت واکنش بسیار تسریع می گردد که این امر لازم و ضروریست چرا که اگر رنگ مو را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو بمالید در خوشبینانه ترین حالت بیست و چهار ساعته ساعت زمان نیاز است تا فعل و انفعلات شیمیایی بین رنگ و مو صورت گیرد. درصد اکسیدان رنگ مو و قدرت های آن متفاوت است.

اکسیدان‌ها در دسته‌های اکسیدان سه درصد، اکسیدان شش درصد و اکسیدان‌های نه و دوازده درصد در بازار موجودند. اکسیدان سه درصد ضعیف‌ترین نوع اکسیدان است و برای رنگ موی تیره مناسب است. از اکسیدان شش درصد هم برای موی سفید استفاده می‌شود تا به‌خوبی به رنگ موردنظر شما در بیاید. اکسیدان نه درصد هم اکسیدانی پر طرفدار برای دکلره است با کمک اکسیدان ضد قرمزی می‌توانید از نتیجه‌ی نهایی بیشتر مطمئن باشید. نسبت ترکیب پودر دکلره و اکسیدان هم اهمیت زیادی دارد و بهتر است نوشته‌های روی بسته‌بندی‌ها را با دقت بخوانید. اکسیدان‌های دوازده درصد هم اکسیدان‌های بسیار قوی‌ای هستند که بهتر است فقط آرایشگران حرفه‌ای و برای رنگ‌موی خاص از آن استفاده کنند. برای رنگ ابرو هم بهتر است از اکسیدان‌های ضعیف‌تر مانند سه درصد استفاده کنید و البته هرگز به سراغ اکسیدان‌های درصد بالا نروید.

هنگام ترکیب رنگ و اکسیدان باید به مقدار رنگ و اکسیدان توجه کافی کنید. اغلب روی قوطی رنگ مو این نسبت نوشته شده است. کمتر ریختن اکسیدان باعث می‌شود موها کمتر رنگ بگیرند و اکسیدان زیاد هم به موها آسیب می‌زند و رنگ نهایی نیز بیش از اندازه روشن خواهد شد

فروش ویژه اکسیدان بیجورکا ۱۵۰ میلی لیتر

فروش ویژه اکسیدان بیجورکا 150 میلی لیتر شما مخاطبان عزیز هم اکنون میتوانید برای خرید اکسیدان بیجورکا ، که در فروشگاه رنگین مو ، فروش اکسیدان بیجورکا ، انجام میشود ، فروش ویژه قرار دارد اقدام برای خرید کنید . با ضربه زدن بر اینجا وارد سایت اصلی خواهید شد و به راحتی می توانید خریدی آسوده ، مطمئن و دل انگیزی را با ما تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش اکسیدان انیکا ۹درصد

از گذشته تا کنون زیبا بودن و زیباتر شدن در بین افراد زیادی اعم از مردان و زنان جذابیت زیادی داشته و تلاش در این زمینه به طرق مختلف انجام می گیرد. رنگ کردن مو یک

پاسخی بگذارید