صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو / قیمت رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

قیمت رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک، حاوی روغن آرگان، مولتی ویتامین، عصاره ی نعنا و کراتین است. این رنگ مو به دلیل نداشتن آمونیاک برای افرادی که موهای ان ها اسیب دیده و خانوم های باردار بسیار مناسب هست و این انوع رنگ ها قیمتی مناسب دارند. قیمت انواع رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک، می تواند بسته به یک سری عوامل و فاکتور های خاص متغیر باشد. پس، شما باید به دنبال خرید از بهترین مدل ها باشید.

قیمت رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

انواع رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

انواع رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک این نوع رنگ های بدون امونیاک محصولی درجه ی یک است. که به داخل مو نفوذ می کنند و به دلیل وجود ویتامین های مختلف ضرری برای موی انسان ها تناسب است و باعث می شود که موها نرم شوند و حتی موهای سفید هم رنگ میشوند و کاملا می پوشاند این رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک با حجم ۶۰ میل و ۸۰ طیف های رنگی متفاوت را در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند . درحال حاضر بیش از ۸۰ تا طیف رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک در بازار های خرید و فروش هستند، تعدادی از این رنگ ها را میخواهیم در ادامه معرفی کنیم و چند رنگ با زیر شاخه ی خودش را هم بازگو میکنیم.

در ادامه تعدادی از آن ها را میخواهیم عنوان کنیم: خاکستری پرستیژ بدون آمونیاک، زیتونی پرستیژ بدون آمونیاک، طلایی پرستیژ بدون آمونیاک، دودی پرستیژ بدون آمونیاک، فندقی پرستیژ بدون آمونیاک، بژ پرستیژ بدون آمونیاک، کاکائویی پرستیژ بدون آمونیاک، مسی پرستیژ بدون آمونیاک و این طیف ها همه ی رنگ ها نیست به طیف های رنگی خیلی زیاد دیگری شامل است. و هرکدام از این طیف ها به زیر مجموعه هایی تقسیم شده اند که رنگ های مختلفی تیره و روشن و خیلی تیره و خیلی روشن قرار دارند.

فروشندگان رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

فروشندگان رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک اکثر خربداران انواع رنگ موی در بازار های شهر های بزرگ شاهد نوسانات قیمت و وجود افراد دلال در عرض انواع مختلف و مارکای متفاوت با کیفت و رنگ مو هستند. و به همین دلیل به امر گران خریدن مارک ها و یا به خرید محصولات بی کیفیت منجر شده است. با وجود نمایندگی های معتبر کشورمان فروش رنگ های موی پرستیژ و از همه مهم تر بدون آمونیاک است و براس مو و بدن نه تنها ضرر ندارد بلکه مفید هم هست برای انسان ها در ایران قرار دازند و شما میتوانید با قرشندگان حتی بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به صورت انلاین خرید خود زا انجام دهیم. قیمت این رنگ مو خیلی گران نیست و این مدل از رنگ مو، محصول خیلی با کیفتی است محصول رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده رنگ مو نیو پرستیژ صادراتی

رنگ مو یکی از محصولات پرفروش آرایشی بهداشتی بوده که روزانه مقادیر زیادی از آن در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ مو نیو پرستیژ یک محصول ایرانی بو

پاسخی بگذارید