صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / پودر دکلره / قیمت مناسب پودر دکلره کیلویی

قیمت مناسب پودر دکلره کیلویی

پودر دکلره کیلویی یکی از انواع وسایل آرایشی و زیر مجموعه رنگ مو می باشد  که امروزه به دلیل سفیدی مو ها بیشتر از این نوع وسایل استفاده میکنند که قیمت های به روز و مناسبی نیز دارند و توسط شرکت های تولیدی تولید و عرضه میشوند با قیمت های متفاوت و بسته بندی های گوناگون ارائه میشوند.

قیمت مناسب پودر دکلره کیلویی

مزایای استفاده پودر دکلره کیلویی

مزایای استفاده پودر دکلره کیلویی

دکلره مو برای تبدیل رنگ طبیعی مو به رنگ های روشن تر است که باید نکاتی را رعایت کنید در هنگام استفاده زیرا ممکن است عوارض بدی همراه داشته باشد.

پودر دکلره انواع رنگ هایی را دارد شامل مواردی همچون دکلره بنفش و سفید و آبی و غیره

پودر دکلره آبی از قوی ترین نوع این پودر می باشد که برای دکلره کامل مو و موهای کاملا مشکی استفاده میشود و برای هایلایت نباید از پودر آبی استفاده بشود.

پودر دکلره بنفش فرایند ضعیف تری دارد و برای موهای بدن و صورت بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و برخی برای موهای حساس هم استفاده میکنند.

پودر دکلره سفید ملایم تر از انواع دیگر پودر ها می باشد و فراینده کاملا متوسطی دارد و برای انجام دکلره مناسب ترین است.

باید هنگام استفاده از رنگ های مختلف و پودر های دکلره و اکسیدان ها حتما ماسک و دستکش و قلمو همراه داشته باشید زیرا هم شیمیایی هستند هم بوی خیلی بدی را دارند که ممکن است دچار مشکل تنفسی شوید.

همیشه هنگام استفاده از همچین مواردی میتوانید یا با آرایشگاه ها مشورت کنید یا اینکه ژورنال هایی که در کارتون آن ها هست را مطالعه کنید.

مراکز خرید پودر دکلره کیلویی

مراکز خرید پودر دکلره کیلویی قیمت پودر دکلره با توجه به این که انواع اندازه و بسته بندی های متفاوتی دارند و گرم های آن ها باهم فرق می کنند قطعا قیمت متفاوتی را نیز دارند.

بازار پودر دکلره همان فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه ها و مغازه های لوازم آرایشی هستند.

دکلره را به صورت عمده فروشنده ها میخرند و به صورت عمده با قیمت مناسب تا بتوانند با قیمت بهتر هم به فروش برسانند.

خرید رنگ مو و دکلره مو را به صورت های آنلاین از کانال های مخصوص مو یا کانال های آرایشی میتوانید انجام دهید یا اینکه به فروشگاه های ارایشی یا مغازه های آرایشی و بهداشتی مراجعه کنید و رنگ موی مورد نظر را خریداری کنید.

برای خرید پودر دکلره مو لازم است آشنایی مختصری با آن داشته باشید که برای آن رنگ مورد نظر چه مقدار رنگ و اکسیدان و غیره باید خریداری کنید.

اگر آگاهی لازم را نداشتید میتوانید با یک ارایشگر در میان بگذارید تا راهنمایی های لازم را انجام دهد یا خودش برایتان دکلره مو را بگذارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع کننده پودر دکلره آبی کیلویی ساری

معمولا برای اینکه رنگ مو بر روی مو به راحتی و بها رنگی که دوست داریم تبدیل شود باید رنگ پایه مو را به یک پایه دلخواه برسانید تا بتوانیم رنگ اصلی را بر روی این ر

پاسخی بگذارید